Szanowni Państwo, drodzy Spartakiadowicze!

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w XXVIII Ogólnopolskiej Spartakiadzie Prawników, która odbędzie się w Lublinie w dniach 13 – 17 września 2017 r. (rozgrywki sportowe odbędą się w dniach 14 – 16 września 2017 r.).

Organizatorem wydarzenia jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie we współorganizacji ze Stowarzyszeniem Ogólnopolska Spartakiada Prawników Lublin 2017 z siedzibą w Lublinie i Fundacją Okręgowej Izby Radców Prawnych „Znam Prawo” z siedzibą w Lublinie.


I. INFORMACJE DOTYCZĄCE REJESTRACJI INDYWIDUALNEJ

Dla Uczestników przygotowaliśmy dwa warianty pobytu (do wyboru podczas rejestracji):

  • Wariant A – 975 zł brutto
    (zakwaterowanie w akademiku Helios (www.umcs.pl/helios) lub Femina (www.umcs.pl/femina), pełne wyżywienie, gadżety, wpisowe, imprezy towarzyszące).
  • Wariant B – 800 zł brutto
    (gadżety, wpisowe i wyżywienie bez śniadań, imprezy towarzyszące, zakwaterowanie we własnym zakresie).

Uwaga: Dla osób wybierających Wariant B istnieje możliwość skorzystania z zakwaterowania w Hotelu Mercure*** (Al. Racławickie 12, Lublin) w cenie promocyjnej dla Uczestników Spartakiady. W celu skorzystania z tej specjalnej oferty prosimy kontaktować się bezpośrednio z Hotelem pod nr tel.: +48 81 533 72 12 lub pod adresem e-mail.: h3404-RE@accor.com podając hasło: „Spartakiada Prawników Lublin 2017”. Ograniczona ilość miejsc. Oferta Mercure Lublin Centrum na zakwaterowanie gości w terminie 13-17/09/2017 dostępna jest tutaj.

Zgłoszenie każdego Uczestnika następuje za pośrednictwem indywidualnego formularza rejestracyjnego w systemie Evenea zawierającego m.in. dowód uiszczenia opłaty (potwierdzenie przelewu) i dowód poświadczający ukończenie studiów prawniczych bądź przynależności do prawniczej korporacji zawodowej (skan legitymacji, zaświadczenie o wpisie etc.).

Rejestracja każdego Uczestnika następuje jedynie poprzez przesłanie i potwierdzenie przez Organizatora formularza zgłoszenia indywidualnego (także dla Uczestników, którzy biorą udział wyłącznie w grach drużynowych).

Ostateczny termin zgłoszeń uczestnictwa w Spartakiadzie upływa z dniem 15 sierpnia 2017 roku.

Wpłat zgodnie z wybranym wyżej wariantem pobytu należy dokonać na rachunek:
Fundacja Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie „Znam Prawo”
ul. Konrada Wallenroda 2e
20-607 Lublin
ING Bank Śląski
Nr konta 27 1050 1953 1000 0090 3091 9196
W tytule przelewu prosimy wpisać: SPARTAKIADA PRAWNIKÓW 2017 oraz swoje imię i nazwisko. W przypadku przelewów zbiorowych uprzejmie prosimy o wpisanie danych osób, na rzecz których przelew jest dokonywany.

PRZEJDŹ DO REJESTRACJI PRZEJDŹ DO REJESTRACJI

II. ZGŁOSZENIA DRUŻYNOWE

Zgłoszenia drużyny dokonuje odrębnie jej kapitan – niezależnie od obowiązku indywidualnej rejestracji każdego z jej członków, w tym kapitana – za pośrednictwem formularza pod adresem: www.spartakiada2017.lublin.pl/zgloszenia/zgloszenie-druzynowe.

III. DODATKOWE KONKURENCJE

Uczestnicy którzy już dokonali rejestracji na Spartakiadę, a chcieliby jeszcze zgłosić udział w dodatkowych konkurencjach indywidualnych i/lub grach zespołowych, mogą tego dokonać za pośrednictwem wiadomości email wysłanej na adres: biuro@spartakiada2017.lublin.pl, z podaniem swojego imienia, nazwiska oraz dodatkowych konkurencji, o które ma zostać uzupełnione zgłoszenie.

IV. ZAKWATEROWANIE

zgłoszenia dotyczące indywidualnych preferencji w zakresie zakwaterowania, w tym zgłoszenie osób z którymi uczestnicy będą dzielić pokój w akademiku, będziemy rejestrować za pośrednictwem odrębnego formularza.

Link wraz z prośbą o jego wypełnienie prześlemy drogą mailową po upływie ostatecznego terminu rejestracji.


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: biuro@spartakiada2017.lublin.pl.

Pozdrawiamy i… do zobaczenia we wrześniu w Lublinie!