Akademicki Ośrodek Sportowy - Centrum Kultury Fizycznej UMCS
Arena Lublin

Stadion miejski przy ul. Stadionowej 1 na 15 243 widzów. Świetnie skomunikowany. W czerwcu odbyły się na nim Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO U-21, na co dzień swoje mecze rozgrywa tu Motor Lublin. Na stadionie organizowane są również koncerty – już we wrześniu wystąpią tu gwiazdy muzyki włoskiej z Al Bano i Rominą Power na czele.

Aqua Lublin

Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich 4 to najnowocześniejszy obiekt pływacki w Polsce Wschodniej. Połączenie basenu olimpijskiego z mini aquaparkiem oraz bogata strefa saun i siłownia.

Hala sportowa MOSiR im. Zbigniewa Niedzieli

Hala im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4 wykorzystywana jest do gry w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, futbal oraz do organizacji wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Widownia na 900 miejsc, w trakcie imprez widowiskowych jej pojemność zwiększa się do 1500.

Lubelski Klub Tenisowy

Aleje Zygmuntowskie 4, 20-001 Lublin

Do dyspozycji jest aż 8 kortów: 4 korty kryte (nawierzchnia sztuczna, decoturf) – dzięki zadaszeniu i ogrzewaniu czynne są cały rok, oraz 4 korty otwarte (3 korty ze sztuczną trawą oraz jeden ceglany).

Ponadto do dyspozycji uczestników jest budynek klubowy, gdzie znajduje się recepcja, szatnie, toalety, prysznice, siłownia, automat z kawą oraz sala klubowa, gdzie można w komfortowych warunkach odpocząć, skorzystać z komputera, a nawet zagrać na konsoli X-Box.

Lokalizacja kortów zapewnia dogodny dojazd oraz możliwość zaparkowania samochodu.

Obiekty sportowe Zespołu Szkół Elektronicznych w Lublinie
Park Ludowy w Lublinie
Zalew Zemborzycki

Zalew Zemborzycki położony jest na południu Lublina, otoczony ścieżką rowerową i trasami pieszo-rowerowymi w lasach, z infrastrukturą do wypoczynku na wodą: ośrodek Słoneczny Wrotków, Marina czy wyciąg nart wodnych.