Dyscypliny indywidualne

Lp. Konkurencja
1 bieg 60 m kobiet
2 bieg 100 m mężczyzn
3 bieg 400 m kobiet
4 bieg 400 m mężczyzn
5 bieg 800 m kobiet
6 bieg 800 m mężczyzn
7 bieg 1500 m kobiet
8 bieg 3000 m mężczyzn
9 sztafeta 4×100 mężczyzn
10 sztafeta 4×100 kobiet
11 pchnięcie kulą kobiet
12 pchnięcie kulą mężczyzn
13 skok wzwyż kobiet
14 skok wzwyż mężczyzn
15 skok w dal kobiet
16 skok w dal mężczyzn
17 bieg przełajowy 3000 m kobiet
18 bieg przełajowy 5000 m mężczyzn
19 pływanie 50 m styl klasyczny kobiet
20 pływanie 50 m styl klasyczny mężczyzn
21 pływanie 50 m styl grzbietowy kobiet
22 pływanie 50 m styl grzbietowy mężczyzn
23 pływanie 50 m styl motylkowy kobiet
24 pływanie 50 m styl motylkowy mężczyzn
25 pływanie 50 m styl dowolny kobiet
26 pływanie 50 m styl dowolny mężczyzn
27 pływanie 200 m styl dowolny kobiet
28 pływanie 200 m styl dowolny mężczyzn
29 pływanie 200 m styl zmienny kobiet
30 pływanie 200 m styl zmienny mężczyzn
31 sztafeta 4×50 metrów stylem dowolnym kobiet
32 sztafeta 4×50 stylem dowolnym mężczyzn
33 tenis stołowy pojedynczy kobiet
34 tenis stołowy pojedynczy mężczyzn
35 tenis stołowy podwójny kobiet
36 tenis stołowy podwójny mężczyzn
37 tenis stołowy mieszany
38 badminton pojedynczy kobiet
39 badminton pojedynczy mężczyzn
40 badminton podwójny kobiet
41 badminton podwójny mężczyzn
42 badminton mieszany
43 tenis pojedynczy kobiet
44 tenis pojedynczy mężczyzn
45 tenis podwójny kobiet
46 tenis podwójny mężczyzn
47 tenis mieszany
48 ringo kobiet
49 ringo mężczyzn
50 ergometr wioślarski 1000 m kobiet
51 ergometr wioślarski 1000 m mężczyzn
52 slalom wakeboard
53 narty wodne
54 konkurencja tzw. śledź (tylko dla twardzieli)*
55 mini slalom rower wodny**
56 papier, nożyce, kamień
57 rzutki
58 szachy kobiet***
59 szachy mężczyzn***
60 brydż sportowy
61 jazda na czas na rowerze na Akademii Małego Kierowcy
62 rzut beczką typu keg (Perła) / rzut puszką piwa
63 squash mężczyzn
64 squash kobiet
65 piłkarzyki
66 siłowanie na rękę (armwrestling) kobiet
67 siłowanie na rękę (armwrestling) mężczyzn
68 podciąganie na drążku kobiet****
69 podciąganie na drążku mężczyzn****

* zawodnik bez sprzętu pływającego pokonuje ustalony dystans na czas trzymając się wyłącznie orczyka i płynąc w pozycji leżącej
** rower wodny w kształcie łabędzia, konkurencja na czas
*** szybkie i błyskawiczne (dodatkowa klasyfikacja generalna, oddzielnie wśród kobiet i mężczyzn na podstawie dwóch turniejów indywidualnych) oraz szachy błyskawiczne drużynowe (2 os.)
**** klasyfikacja będzie dokonywana w oparciu o wyniki dwóch konkurencji: 1. największa liczba pełnych podciągnięć w serii, 2. największa liczba pełnych podciągnięć w jednostce czasu

Gry zespołowe

Lp.
1 przeciąganie liny
2 siatkówka kobiet
3 siatkówka mężczyzn
4 siatkówka plażowa kobiet
5 siatkówka plażowa mężczyzn
6 bubble futbol
7 piłka nożna
8 koszykówka kobiet
9 koszykówka mężczyzn
10 paintball